Yhteystiedot

Pääkonttori

Arkadiankatu 21 B
00100 HELSINKI
Vaihde 09 4366 5300
Faksi 09 490 920 

ikoni_kahvikuppi Väliaikatarjoilut

footer-location-icon Sijaintimme kartalla

 

Johto:

Toimitusjohtaja Antti Rosenberg
Puhelin (09) 4366 5310
footer-phone-icon 040 821 9869
antti.rosenberg@kanresta.fi
 Antti Rosenberg
Ravintolatoimenjohtaja Siru Kalpio
Puhelin 040 519 0233
siru.kalpio@kanresta.fi
 Siru Kalpio
Ravintolatoimenpäällikkö Elina Juvakka Puhelin 040 522 0517
elina.juvakka@kanresta.fi
 elina_juvakka


Johdon assistentti:

Niina Kilpeläinen
Puhelin (09) 4366 5311
niina.kilpelainen@kanresta.fi

Henkilöstöasiat:

Henkilöstöasioidenhoitaja Anita Wall
Puhelin (09) 4366 5313
anita.wall@kanresta.fi

Talous:

Laskentapäällikkö Anne-Mari Heikkilä
Puhelin (09) 4366 5316
anne-mari.heikkila@kanresta.fi

Kirjanpitopäällikkö Lea Ahokas
Puhelin (09) 4366 5312
lea.ahokas@kanresta.fi

Ostolaskut ja ostoreskontra Pirjo Haapalainen
Puhelin (09) 4366 5314
pirjo.haapalainen@kanresta.fi

Kirjanpito Anneli Roos
Puhelin (09) 4366 5315
anneli.roos@kanresta.fi

Kirjanpito ja palkanlaskenta Päivi Niskanen
Puhelin 045 7730 3582
paivi.niskanen@kanresta.fi

Laskutus Paula Jumisko
Puhelin (09) 4366 5317
paula.jumisko@kanresta.fi

Verkkolaskutusosoite:

Kanresta Oy
Y-tunnus 0986855-1
Verkkolaskuosoite: 003709868551
Operaattori: OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus: 003710948874

Paperilaskutusosoite:

Kanresta Oy
Ostolaskut
PL 70029
01051 LASKUT