Yhteystiedot

Haluatko keskustella talosi ravintolatoiminnasta tai kuulla lisää Kanrestan toimintatavoista ja osaamisestamme?
Ota rohkeasti yhteyttä ja jutellaan. 

TIIMIMME

Maria Lyytikäinen

Toimitusjohtaja

maria.lyytikainen@kanresta.fi

09 4366 5330

Juha Rantala

Talousjohtaja

juha.rantala@kanresta.fi

09 4366 5310

Elina Juvakka

Liiketoimintajohtaja

elina.juvakka@kanresta.fi

040 522 0517

Sirpa Tuunanen

Ravintolatoimenjohtaja

sirpa.tuunanen@kanresta.fi

045 645 7138

Niina Kilpeläinen

Markkinointi- ja viestintäassistentti

niina.kilpelainen@kanresta.fi

050 413 8158

Taloushallinto

Laskentapäällikkö

Anne-Mari Heikkilä

anne-mari.heikkila@kanresta.fi 

09 4366 5316

Pääkirjanpitäjä

Mira Maunula

mira.maunula@kanresta.fi

09 4366 5312

Henkilöstöasioidenhoitaja

Anita Wall

anita.wall@kanresta.fi

09 4366 5313

Ostolaskut ja ostoreskontra

Liisa Timgren

liisa.timgren@kanresta.fi

09 4366 5314

Kirjanpito

Anneli Roos

anneli.roos@kanresta.fi

09 4366 5315

Kirjanpito ja palkanlaskenta

Päivi Niskanen

paivi.niskanen@kanresta.fi

09 4366 5318

Laskutus

Anne Soikkeli

anne.soikkeli@kanresta.fi

09 4366 5317

Vaihde

09 4366 5300

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous



Ravintolamme

Café Veranda

Mannerheimintie 13 e
00100 Helsinki

040 7799 702 ravintola@finlandiatalo.fi
Espoon kulttuurikeskus

Kulttuuriaukio 2, 02100 Espoo

050 472 1460 ravintola.kulttuurikeskus@kanresta.fi
Finlandia-talo

Mannerheimintie 13 e
00100 Helsinki

09 4024 500 ravintola@finlandiatalo.fi
Hämeen linna

Kustaa III:n katu 6
13100 Hämeenlinna

046 606 0879 linnanravintolat@kanresta.fi
Hämeenlinnan teatteri

Keinusaarentie 5
13200 Hämeenlinna

045 1204 501 sini.tamminen@verkatehdas.fi
Kansallismuseo

Mannerheimintie 34
00100 Helsinki

040 1597 679 museoravintolat@kanresta.fi
Kuopion kaupunginteatteri

Niiralankatu 2
70600 Kuopio

045 187 4060 ravintolapalvelutkuopio@kanresta.fi
Kuopion lentoasema

Lentokentäntie 275
70900 Toivala

046 605 8342 lentoasemakuopio@kanresta.fi
Kuopion Musiikkikeskus

Kuopionlahdenkatu 23
70100 Kuopio

045 187 4060 ravintolapalvelutkuopio@kanresta.fi
Lahden konserttitalo

Sibeliuksenkatu 8
15110 Lahti

040 8617 540 ravintolat@sibeliustalo.fi
Liikuntakeskus Pajulahti

Pajulahdentie 167
15560 Nastola

045 358 2515 pajulahtivuorop@kanresta.fi
Oulun kaupunginkirjasto

Kaarlenväylä 3
90100 Oulu

040 016 5391 kirjastonkahvila@kanresta.fi
Oulun kaupunginsairaala

Kiviharjuntie 5
90220 Oulu

0400 969 056 oksravintola@kanresta.fi
Oulun kaupunginteatteri

Kaarlenväylä 2
90100 Oulu

045 619 1841 myynti.oulu@kanresta.fi
Ravintola Båx

Ilmalantori 1
00240 Helsinki

046 923 3433 baxmyynti@kanresta.fi
Ravintola Hot Pot ja Heijastus

Äyritie 16
01510 Vantaa

046 600 8760 heijastus@kanresta.fi
Ravintola K1 ja K2

Bertel Jungin aukio 7
02600 Espoo

045 353 1424 ravintolak1@kanresta.fi
Sibeliustalo

Ankkurikatu 7
15140 Lahti

03 814 2816 ravintolat@sibeliustalo.fi
Suomen Kansallisooppera ja -baletti

Helsinginkatu 58
00251 Helsinki

09 4030 2211 oopperamyynti@kanresta.fi
Tampere-Pirkkala lentoasema

Terminaali 1
Tornikaari 50
33960 Pirkkala

040 563 2026 karin.paturi@kanresta.fi
Tiedekeskus Heureka

Tiedepuisto 1
01300 Vantaa

09 857 9399 ravintola@heureka.fi
Tiedekeskus Tietomaa

Nahkatehtaankatu 6
90100 Oulu

050 440 2018 myynti.luuppi@ouka.fi
Uusi Lastensairaala

Stenbäckinkatu 9
00290 Helsinki

050 467 6888 lastensairaala@skty.fi
Verkatehdas

Paasikiventie 2
13200 Hämeenlinna

045 120 4501 (ark. klo 9–21, la klo 12–21) sini.tamminen@verkatehdas.fi